Beach hair, ook na de zomer

7 september 2019
1734

Een van onze favoriete merken, Moroccanoil heeft een te gek product op de markt gebracht dat ervoor zorgt dat je het hele jaar kunt genieten van de oh so lovely beach look. Het heet Beach Wave Mousse en is eigenlijk een upgrade van de klassieke zeezoutspray. De unieke zout-vrije formule zorgt voor een warrige textuur zonder het haar uit te drogen. Door de mousse kun je het product gemakkelijk aanbrengen en heb je meer controle over je haar tijdens het stylen. En aangezien het nog steeds heerlijk weer is, zijn we ook blij met de uv-filters in het product die ervoor zorgen dat het haar wordt beschermd tegen de zon en zijn kleur behoudt. 

Het resultaat is gezond niet uitgedroogd haar met een 'beachy' textuur dat niet plakkerig en stijf aanvoelt. Dat wil je! En daarom zijn we blij dat we dit product mogen weggeven. Hoe? Comment in de reacties waarom jij nog niet klaar bent met je natuurlijke beach hair en maak kans op een van de producten.

Lees ook:  De 8 beste Dyson Airwrap dupes voor hét perfecte haar

Rody van Landeghem
Rody van Landeghem
Hallo allemaal! Als auteur bij BeautyWeb deel ik met veel plezier mijn passie voor alles wat met beauty te maken heeft. Met mijn achtergrond als schoonheidsspecialiste deel ik graag mijn ervaringen en kennis met jullie. Of het nu gaat om huidverzorging, make-up tips of haarverzorging, ik sta klaar om je te helpen ontdekken wat werkt voor jou. Laten we samen stralen en onze natuurlijke schoonheid omarmen!

Ontdek alle beauty tips en trends

Recent

Van online profiel naar volle agenda: zo pak je het aan

De top 5 beste gellak sets voor thuis

6 beste ladyshave: mijn favorieten

De beste winterjassen

© Beautyweb - 2026
Made with
Web Wings