Beach hair, ook na de zomer

7 september 2019
1927

Een van onze favoriete merken, Moroccanoil heeft een te gek product op de markt gebracht dat ervoor zorgt dat je het hele jaar kunt genieten van de oh so lovely beach look. Het heet Beach Wave Mousse en is eigenlijk een upgrade van de klassieke zeezoutspray. De unieke zout-vrije formule zorgt voor een warrige textuur zonder het haar uit te drogen. Door de mousse kun je het product gemakkelijk aanbrengen en heb je meer controle over je haar tijdens het stylen. En aangezien het nog steeds heerlijk weer is, zijn we ook blij met de uv-filters in het product die ervoor zorgen dat het haar wordt beschermd tegen de zon en zijn kleur behoudt. 

Het resultaat is gezond niet uitgedroogd haar met een 'beachy' textuur dat niet plakkerig en stijf aanvoelt. Dat wil je! En daarom zijn we blij dat we dit product mogen weggeven. Hoe? Comment in de reacties waarom jij nog niet klaar bent met je natuurlijke beach hair en maak kans op een van de producten.

Rody van Landeghem
Rody van Landeghem
Hallo allemaal! Als auteur bij BeautyWeb deel ik met veel plezier mijn passie voor alles wat met beauty te maken heeft. Met mijn achtergrond als schoonheidsspecialiste deel ik graag mijn ervaringen en kennis met jullie. Of het nu gaat om huidverzorging, make-up tips of haarverzorging, ik sta klaar om je te helpen ontdekken wat werkt voor jou. Laten we samen stralen en onze natuurlijke schoonheid omarmen!

Ontdek alle beauty tips en trends

Recent

Een lange dag op mooie schoenen overleven is niet onmogelijk

Alles over de Geurwolkje review en zijn aroma's

Botox en filler: het verschil, en waarom de juiste arts belangrijker is dan de behandeling zelf

Wimpers snel laten groeien na extensions of uitval

© Beautyweb - 2026
Made with
Web Wings